19 Ocak 2014 Pazar

Günlük Sohbetler (14.01.2014)(DİKKAT! BU VİDEO ARGO, CİNSEL İÇERİK VE TÜTÜN ÖĞELERİNİ BİRARADA BARINDIRDIĞINDAN 18+ İÇERİKTİR!)

Elinde olmadan iş görevi için dışarı çıkmak zorunda kalan Arıza Adam; şantiyede yaşadıklarından tutun da, metroyla mekanına geri dönene kadar yaşadıklarını, kendi gözünden anlatıyor! :))) Bu arada ülkemiz siyasetinin geçirmekte olduğu zor durumlara değinmeyi de unutmuyor.

Muhabbetin en samimisi, ayarsızı ve güldüreni için lütfen sayfamızı beğenin! :)
http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey

Vatanını seven her birey; ülke yönetimi, ülke bütünlüğünü etkliyecek büyük hatalara düştüğünde, ifade, düşünce ve birey hakkı dolayısıyla ülke yöneticilerini kendi çapında uyarma ve sesini duyurma hakkına sahiptir! Herşey ülkenin huzuru ve demokrasisi içindir.

Ayrıca bu bir 'mizahî siyasî hicivdir.

Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder