20 Ocak 2014 Pazartesi

Günlük Sohbetler (19.01.2014)(DİKKAT! BU VİDEO ARGO, EROTİZM İÇERİK VE TÜTÜN ÖĞESİ İÇERİR! TÜTÜN TÜKETMEK RUHA BEDENE ZARARLAR VERİR! 18+ İÇERİK!)

Yine genç sevenlerini sıkmamak için siyasete minimum düzeyde değinen Arıza Adam, bu konuşmasında işe yine kahvesini pişirerek başlıyor ve lafı dışarıda yaptığı pazar kahvaltısından tutup, bakın nerelere getiriyor! :))) Yine biraz argo, biraz erotizm, biraz duman ve eser miktarda siyasi haberlerden oluşan bir konuşma.

http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey

Vatanını seven her birey; ülke yönetimi, ülke bütünlüğünü etkliyecek büyük hatalara düştüğünde, ifade, düşünce ve birey hakkı dolayısıyla ülke yöneticilerini kendi çapında uyarma ve sesini duyurma hakkına sahiptir! Herşey ülkenin huzuru ve demokrasisi içindir.

Ayrıca bu bir 'mizahî siyasî hicivdir.

Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder