12 Şubat 2014 Çarşamba

Günlük Sohbetler (01.02.2014)Bu seferki günlük doğaçlama sohbetinin konuları; komik evlilik mevzuu, ülkede batağa batmış siyasî gündem, Beyonce'nin seksi kalçaları, gerçek Allah inancı, insanları 'şuncu-buncu' diye tanımlayanlara eleştiriler şeklinde kısacası. :) Tabii yine kendi tarzıyla ve arada komik dans figürleriyle bezenmiş şekilde... :)))

DİKKAT! BU VİDEO TÜTÜN ÖĞESİ İÇERİR! TÜTÜN ÖĞELERİ TÜKETMEK RUHA VE BEDENE ZARARLAR VERİR!

http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey

Vatanını seven her birey; ülke yönetimi, ülke bütünlüğünü etkliyecek büyük hatalara düştüğünde, ifade, düşünce ve birey hakkı dolayısıyla ülke yöneticilerini kendi çapında uyarma ve sesini duyurma hakkına sahiptir! Herşey ülkenin huzuru ve demokrasisi içindir.

Ayrıca bu bir 'mizahî siyasî hicivdir.

Bu bir mizah videosudur ve mizah çoğu zaman gerçek hayat içindeki öğelerden somut örnekler içerir! Arıza Adam özelde hiçbir kişiyi veya kurumu hedef almaz ve onları yıpratmak istemez! Arıza Adam; toplumu yanlış yöne ve sınırlı algıya sevk eden zararlı kişileri ve kavramları, mizah yoluyla eleştirme amaçlı yaratılmış bir mizah tiplemesidir! Arıza Adam; yürütmekte olduğu sert tarzla toplumun yanlış öğelerine ayna olmayı amaçlar! Bizzat kendisi; Allah'a, yani Yaratıcı'ya yüzde yüz inanan bir felsefeyle yaşamaktadır ve gönül gözü ile bakmaya inanır. Toplumdaki iyiyi de, kötüyü de doğal kabul eder. Bireyin iyisini de, kötüsünü de doğal kabul eder!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder