21 Şubat 2014 Cuma

İnternet Yasasının olası getirileri :)

Azıp azıp, sokakta karıya-kıza sarkma potansiyelini, evinde rahat rahat elizabeth takılarak kendi başına giderme diye bir şey artık olmayacak! Yok öyle susuz sabunsuz kolaydan kurtulmak cinsel arzularından! :) Artık birikmiş çiftleşme güdülerini ve bütün hormonlarını kuşanıp, elin sağ cebinde (sağlaklar için) dışarı fırlayacaksın! Otobüste önünde duran ilk seksi kadına dayayacaksın! :) Ya da herhangi bir gişedeki kuyrukta önünde duran masum genç kıza sürttüreceksin. Baktın tepki vermiyor; o zaman onun kulağına "sizinle bi yerde bi şeyler içebilir miyiz acaba?" diye fısıldayacaksın! :)

Daha akılcı ve belasız bir tedbir; sanırım bu yasadan dolayı insanlar, korkusundan internette porno sitelere girmekten çekinecekleri için dışarıdan korsan dvd arayışına tekrar girecekler. :)

Tabii yasanın korku yaratan bir başka yönü de; artık internetten emmeli-gömmeli yasak aşk veya buna benzer yazışmalara da girmek göt isteyecek! Çünkü 2 yıl boyunca mail yazışmalarımız dahil herşeyimiz kayda alınacak! Herhangi birilerini kızdırmakta çok inat ederseniz kim bilir neler olacak?! :))) Artık hepimiz emmeli-gömmeli yazışmalarınızı gazetelerde okuruz, kim bilir? :)))

Bütün bunlar eğer sadece başlangıç egzersizleriyse; o zaman daha ileride herhalde bu eylemlere girenler ya çüklerinden asılacaklar, ya da Taksim Gezi Parkı'nın tam o fıskiyesinin orada, taşlanarak telef edilecekler! :)))

Hadi hayırlısı Türkiye!


ARIZA ADAM
22.02.2014

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder