15 Mart 2014 Cumartesi

Paralel Zina


Ulan buldum sonunda sizi! Allah belanızı versin e mi?!

Ben de diyordum "benim karı bana neden onbeş gündür vermiyor ve neden bana karşı bu kadar soğuk!" O kadar saf mı sandınız lan beni yüzüm temiz diye ha!? Zaten ajandasında da iş için bir sürü adamla yazışma ve şifreli notlar seziyordum da; on iki yıldır üstünde hiç durmamıştım! Meğer ben koynumda yılan beslemişim de on iki yıldır anlamamışım be birader!

Artık karımın bana vermemesinin nedeninin, onunla on iki yıldır içli-dışlı olan yapının eseri olduğunu biliyorum! Bal gibi bu bir paralel yapı operasyonudur!

Karım da bir de utanmadan, benim özel hayatıma sızarak, haftasonlarında başka karılarla olan emmeli-gömmeli beraberliklerimi kayda aldırmış! Bak şu hadsize! Adaletsiz şekilde, hukuk dışı şekilde edindiğin bu belgelerle benim zinalarım hakkında muvaffak olabileceğini zannediyorsun!? Bu ülkede adalet denen bir şey var be kadın! Sana ve bütün bu paralel yapının kurmaylarına bunun hesabı en kısa zamanda sorulacaktır! Gücünü paralel yapıdan almışsın da; biz de seni masum kuzu gibi kendi sütümüzle beslemişiz!

Sen benim on iki yıl boyunca istediğim karıyla düşüp kalktığımı bile bile bana bir şey deme; şimdi kalk tam da 17 aralığında bu yılın beni elaleme rezil et! Ner'de kaldı hem benim zina yapma özgürlüğüm?! Ner'de kaldı benim günah işleme özgürlüğüm!? Seni hadsiz hukuksuz seni!!!

İninize ineceğiz sizin ininize!


ARIZA ADAM
Ömer Dalman
16.03.2014

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder