9 Ekim 2012 Salı

Apış arası biti ruhlar


Bu; düzeni diplenmiş, balçıklanmış puşt dünyada ve tabii ki ülkemizde, nereden kazandığı belli olmasa da parayı bulmuş, iyi niyetli veya kötü niyetli, kendilerini "iş adamı" diye çağırdığımız insanlar bir yana, bir de onların (veya kurumların) şemsiyesi altında çeşitli görevler üstelendikten sonra kıçı kalkan bütün 'düzen hizmetçileri'nin kraldan çok kralcı olmalarını izleyip öyle çok gülüyorum ki!... On gün sonra kapıya konduklarında bu tipler yine bizlerin karşısına binbir iyi niyet maskesiyle çıkarlar daha önceden size defalarca afra-tafra yapmış olasalar bile! Hani "belki bir çıkarım olur da kapısını çalarım? Ne olur ne olmaz. Kimseyi silmemek lazım." diye düşünürler ya; işte onların bu satılmış, dansöz ruh halleri aklıma geldikçe, açıp kıçımla gülüyorum be birader!

Bunlar her zaman 'apış arası biti ruhlar'dır. Özel eposta adresleri bile olmaz. Olsa bile; o epostalarına 40 yılda (özellikle sayıları yazımda sayı ile yazıyorum, çünkü sayıların da ayrı kişilikleri vardır ve onları birer kelime olarak görünmeye mahkum etmem asla!) bir girerler. Çünkü ruhları hizmetçidir. Hizmet edip, patronlarının kıç terinden beslendikçe kendilerini o kıçın sahibine denk görmeye de başlarlar. Hayatlarını bir kişiye veya kuruma 'yanlış yolla' adayan bu apış arası bitleri, kariyer uğruna hayattaki bir çok renkten mahrum kalırlar ve yazık ki kendileri gibi 'apış arası bit ruhlu' çocukları yetiştirip, dünyamızı günden güne daha da sıradanlaştırırlar. Ve sistem böyle uzar gider...

Bu 'apış arası biti ruhlar'dan biri asla olmadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Zaten onlardan biri olsaydım; beni bugün izleyen siz binlere de asla kavuşamazdım!

Buradan bütün 'apış arası biti' olup da; bir de kendilerini 'bir şey' zanneden hizmetçi ruhlara beyinlerinin merkezinden veya işe yaramaz, kokuşmuş hipotalamuslarından koyuyorum! thieheheheheeeee!


ARIZA ADAM
Ömer Dalman

http://www.facebook.com/ArizaAdamTurkey
http://www.youtube.com/MrArizaAdam
http://www.youtube.com/ArizaBaba
http://www.youtube.com/6600066
http://www.funnyordie.com/ArizaAdam

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder